שמרים למתקדמים דנון בית הספר למצוינות קולינרית

שמרים 101 בצקי שמרים ומאפי בוקר

קורס מקצועי וממוקד, בו תקבלו מבט מעמיק אל העולם המרתק של בצקי השמרים ומאפי הבוקר. כל הידע המסורתי לצד טכניקות ויישומים מודרניים.

שני קולינריה בדנון, גיל דהאן.

ימי קולינריה בדנון

סדרת מפגשי השראה עם השפים והקונדיטורים המשפיעים בישראל. במסגרת הרצון של בית הספר לחשוף את התלמידים לסגנונות בישול שונים ולספק הצצה למטבחם ולסיפורם האישי.

לימודי קולינריה - אוליבר פנייה

המגמה ללימודי המשך וחוץ

המגמה ללימודי המשך וחוץ מציעה מגוון קורסים והשתלמויות ממוקדות במגוון נושאים מקצועיים ובתחומי הניהול והמסעדנות. הקורסים פתוחים בפני תלמידי ובוגרי בית הספר וחלקם אף פתוח לנרשמים מבחוץ.

קורס-לחם-בדנון-קורס-מרוכז

קורס אפיית לחמים

מחזור נוסף של קורס לחם 101 יוצא לדרך! 6 מפגשים מעשיים בניהולו הפדגוגי של ארז קומרובסקי, המאפשרים לתלמידים להכיר את עולם הלחם על נגזרותיו. רוצים לדעת עוד פרטים? כנסו פנימה

ג׳פרי קנייה בית ספר דנון

הפטיסרי הפריזאי של ג׳פרי קנייה

במסגרת המגמה ללימודי המשך של בית הספר התקיימה כיתת אומן בהנחיית ג׳פרי קניה, הקונדיטור הצעיר והמבריק מפריז. היה זה ביקורו השני של השף בדנון. הוא חזר לדנון, בכדי לחלוק עם המשתתפים את קו המוצרים החדש והמדובר בזכותו הצליח להסעיר את מבקרי וחובבי הפטיסרי המושבעים ביותר.

קורס פיציולו מקצועי עם אלסנדרו לוסטוקו

קורס פיציולו מקצועי בהנחיית אלסנדרו לוסטוקו אשר נחשב למומחה בעל שם עולמי בתחום הפיצה. השף אלסנדרו הוא אחד ממומחי הפיצה הגדולים בעולם והוא עתיד להגיע אלינו לקראת סוף 2023 למחזור נוסף של קורס הפיציולו המקצועי בפעם הרביעית.

קונדיטוריה פרווה אורן חיו דנון בית הספר למצוינות קולינרית (1)

קונדיטוריה ללא חלב / ללא סוכר

עקב הביקוש הגדול וההצלחה של ההשתלמויות הקודמות בקינוחים ללא מוצרי חלב וללא סוכר, החלטנו לקיים השתלמויות נוספות לכל מי שרצה ולא הספיק. במהלך הההשתלמות ראינו כיצד ניתן להכין טארטים, קינוחי צלחת, עוגות ראווה ללא שימוש בסוכר או חלב.

פייר לואיג׳י בדנון בית הספר לבישול נמל תל אביב

המטבח הסרדיני של איטליה

השף פייר לואיג׳י פאיס, הגיע אלינו הישר מהאי האיטלקי סרדיניה לקמפוס דנון לסדנה בלעדית לבוגרים ולתלמידים, במהלך הסדנא סיפר על המטבח הסרדיני והדגים מנות מסורתיות עם חומרי גלם יחודיים לאזור.

עולם היצירה של פיליפ קונטיצ׳יני

במסגרת המגמה ללימודי המשך של בית הספר התקיימה בחודש פברואר כיתת אומן מרתקת בהנחיית הקונדיטור פיליפ קונטצ׳יני.
קונטצ׳יני הוא אחד מהמוחות הגדולים והמבריקים של הקונדיטוריה הצרפתית בכל הזמנים. כיתת האומן הביאה הצצה לעולם היצירה ולפילוסופיה הייחודית של עבודתו.

טאקשי בישול יפני בית ספר דנון נמל תל אביב

אמן הקאיסקי מיפן

מפגש בלעדי שהתקיים בבית הספר לבוגרים ולתלמידים – מפגש השראה בניחוח המטבחים של יפן, בהדרכת אמן הקאיסקי – Takashi Nishimiya, בה הדגים האמן היפני מתכונים מהמטבח העילי היפני.