קונדיטוריה ללא חלב – קונדיטוריה פרווה לאנשי מקצוע

פברואר 2020 בדנון! מחזור נוסף של השתלמות הפרווה שלנו יוצא לדרך. עקב הביקוש הגדול וההצלחה של השתלמות הקיצית בקינוחים ללא מוצרי חלב, החלטנו לקיים השתלמות נוספת לכל מי שרצה ולא הספיק. טארטים, קינוחי צלחת, עוגות ראווה והמון טכניקות וחומרי גלם חדשים מחכים לכם.

קורס גבנות ארטיזנלית

חדש מהתנור: בדצמבר 2019 נשיק בדנון קורס גבנות מקצועי בן 8 מפגשים, שמטרתו להעניק לכם ידע תיאורטי ומעשי להכנת גבינות ארטיזנליות. את הקורס תעביר הגבנית מיכל מור מלמד ממחלבת שירת רועים, והוא יתקיים בחלקו בבית הספר דנון ובחלקו במחלבת שירת רועים בקיבוץ לוטם. הקליקו לפרטים נוספים

השתלמות מקצועית של אוליבייה מנייה באפיית לחמים ומאפי בוקר

בדצמבר 2019 יגיע לדנון MOF אוליבייה מנייה כדי להעביר 2 כיתות אומן בלתי שגרתיות. בשתיהן תוכלו לטבול את הידיים בעשייה, ולעבוד לצד אחד הבולנז׳רים הגדולים שפועלים היום בצרפת. בקורס הראשון מנייה יכין ביחד עם המשתתפים את ליין מאפי הבוקר המפורסם שלו. בקורס השני הוא יכין מגוון לחמים איזוריים ולחמי מחמצת אורגניים, שזכו לתהילה בקרב פודיז פריזאים. לפרטים נוספים נוסף לחצו על התמונה.

קורס ג׳לטו מקצועי בדנון

לראשונה בישראל! קורס ממוקד ואינטנסיבי בן שני מפגשים שילמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על הכנת ליין מוצרי גלידה ארטיזנליים. היכנסו פנימה לפרטים.

דניאל לילה2 עבור דנון בית הספר למצוינות קולינרית

המטבח של פומיו יונזאווה

הוא היה השף של מסעדת ז׳אן ז׳ורז׳ המכוכבת, והיום הוא מוביל את מסעדת The Burn הטרנדית בטוקיו, המקדמת אג׳נדה של קיימות בתחום הבשר. אבל אם תשאלו את השף פומיו יונזאווה, האוכל שהוא הכי מתגעגע אליו הוא האוכל של אמא שלו. באפריל הוא הוא הגיע לדנון לקורס מיוחד, שחיבר בין זיכרונות, טעמים וחומרי גלם, ולימד את המשתתפים פרק חשוב בתולדות המטבח היפני המסורתי.

פסקל טפר_צילום גיל אבירם_דנון בית הספר למצוינות קולינרית

פסקל טפר חוזר!

פסקל טפר אחד האופים הבכירים בצרפת, הגיע לדנון לקורס ממוקד באפייה. הוא לימד טכניקות אפייה ועיצוב מסורתיות, ואפה עם המשתתפים לחמים אזוריים מרחבי צרפת ומאפי בוקר מבצקי שמרים ובצקי שמרים כרוכים. לאור הביקוש וההצלחה של המחזור הראשון, פסקל טפר יחזור ביוני 2019 לקורס אפייה נוסף. הקליקו לפרטים.

מקסים פרדריק_דנון בית הספר למצוינות קולינרית

מקסים פרדריק, ילד הפלא של הפטיסרי הצרפתי מגיע לדנון

מקסים פרדריק הוא אחד הקונדיטורים הבולטים בסצנה הפריזאית. הוא עבד לצידו של סדריק גרולה במשך הרבה שנים עד שקיבל לידיו את המושכות של מסעדת L'Orangerie במלון ג׳ורג׳ החמישי בפריז, כשהוא רק בן 28. אחרי פחות משנה הוא מונה לקונדיטור הראשי של המלון היוקרתי, ומאז הפך לכוכב בזכות עצמו. פרדריק מתמחה במידה שווה בקינוחי בוטיק ובקינוחי מסעדות, ומאפי הבוקר שלו מדגימים את טכניקה וירטואוזית והקפדה בלתי מתפשרת על הפרטים הקטנים.

קורדון בלו בדנון בית הספר למצוינות קולינרית_דניה ויינר

הקורדון בלו בדנון

המטבח הים תיכוני צרוב השמש של דרום צרפת עמד במרכז שבוע הקולינריה הצרפתי, שנערך השנה בחודש פברואר. תחת חסותו ועידודו נוצר שיתוף פעולה פדגוגי בין הקורדון בלו בפריז לבין דנון, שבמסגרתו אירחנו כאן מרצה בכיר מבית הספר הצרפתי, למאסטר קלאס בן 3 ימים.

קורס-לחם-בדנון-קורס-מרוכז

קורס אפיית לחמים

מחזור נוסף של הקראש קורס האינטנסיבי באפיית לחמים יוצא לדרך והפעם… בימי חמישי ושישי. הקורס בן 8 מפגשים המאפשר לתלמידים להכיר את עולם הלחם על כל היבטיו. בראש החוג עומד ארז קומורובסקי ולצידו האופה המוערך יובל אלחדף.

סדריק גרולה, דנון בית הספר למקצועות הקולינריה. השתלמות בקונדיטוריה

סדריק גרולה בדנון

סדריק גרולה הוא אחד הקונדיטורים המעניינים בעולם. כשף קונדיטור ראשי של מלון מוריס לצידו של המגה שף אלאן דוכאס, יוצר סדריק גרולה קונדיטוריה עילית צעירה, חדשנית ומאופיינת. סדריק שהעביר באוגוסט השנה השתלמות סביב עולמו היצירתי חוזר גם בשנה הבאה עם קו חדש של פטיסרי וקינוחים.