קורדון בלו בדנון בית הספר למצוינות קולינרית_גיל אבירם4I3288

הקורדון בלו בדנון

גאים להשיק את המכינה הקולינרית שלנו: שבוע של לימודים קלאסיים וסל של טכניקות צרפתיות בתחומי הבישול או הקונדיטוריה. שיתוף פעולה ייחודי עם הקורדון בלו שמטרתו להעניק לכם את ההשכלה הקולינרית הרחבה והמעמיקה ביותר. לחצו על התמונה כדי לגלות עוד פרטים.

קונדיטוריה פרווה אורן חיו דנון בית הספר למצוינות קולינרית (1)

קונדיטוריה ללא חלב – קונדיטוריה פרווה לאנשי מקצוע

אביב 2020! מחזור נוסף של השתלמות הפרווה שלנו יוצא לדרך. עקב הביקוש הגדול וההצלחה של ההשתלמויות הקודמות בקינוחים ללא מוצרי חלב, החלטנו לקיים השתלמות נוספת לכל מי שרצה ולא הספיק. טארטים, קינוחי צלחת, עוגות ראווה והמון טכניקות וחומרי גלם חדשים מחכים לכם.

פסקל טפר חוזר!

MOF פסקל טפר הוא אחד האופים הבכירים בצרפת, ובעל רשת מאפיות חובקת עולם. ביוני 2020 הוא מגיע לדנון לקורס ממוקד, שבו הוא ילמד טכניקות אפייה ועיצוב מסורתיות, הכנה של מגוון לחמים אזוריים מרחבי צרפת, והכנה של מאפי בוקר מבצקי שמרים ובצקי שמרים כרוכים. הקליקו לפרטים.

המטבח של פול בוקוז

מה אתם יודעים על הנובל קוויזין? כמה אתם מכירים את המטבח של אחד מענקי הקולינריה של המאה ה-20? בחודש פברואר נערכה בדנון השתלמות מקצועית בנושא המטבח של פול בוקוז. רוצים פרטים? היכנסו פנימה

אוליבייה מנייה קורס מאפים בדנון

השתלמות מקצועית של אוליביה מנייה באפיית לחמים ומאפי בוקר

בדצמבר 2019 הגיע לדנון MOF אוליבייה מנייה כדי להעביר 2 כיתות אומן בלתי שגרתיות. זו היתה הזדמנות לעבוד לצד אחד הבולנז׳רים הגדולים שפועלים היום בצרפת. בקורס הראשון מנייה הכין ביחד עם המשתתפים את ליין מאפי הבוקר המפורסם שלו ובשני מגוון לחמים איזוריים ולחמי מחמצת אורגניים. לאור הביקוש הרב, מנייה חוזר לדנון כבר ב2020.

קורס ג׳לטו מקצועי בדנון

לראשונה בישראל! קורס ממוקד ואינטנסיבי בן שני מפגשים שילמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על הכנת ליין מוצרי גלידה ארטיזנליים. היכנסו פנימה לפרטים.

דניאל לילה2 עבור דנון בית הספר למצוינות קולינרית

המטבח של פומיו יונזאווה

הוא היה השף של מסעדת ז׳אן ז׳ורז׳ המכוכבת, והיום הוא מוביל את מסעדת The Burn הטרנדית בטוקיו, המקדמת אג׳נדה של קיימות בתחום הבשר. אבל אם תשאלו את השף פומיו יונזאווה, האוכל שהוא הכי מתגעגע אליו הוא האוכל של אמא שלו. באפריל הוא הוא הגיע לדנון לקורס מיוחד, שחיבר בין זיכרונות, טעמים וחומרי גלם, ולימד את המשתתפים פרק חשוב בתולדות המטבח היפני המסורתי.

קורס-לחם-בדנון-קורס-מרוכז

קורס אפיית לחמים

מרץ 2020: מחזור נוסף של קורס אפיית לחמים יוצא לדרך! 8 מפגשים מעשיים המאפשרים לתלמידים להכיר את עולם הלחם על כל היבטיו. בראש החוג עומד ארז קומורובסקי ולצידו האופה המוערך יובל אלחדף.

סדריק גרולה, דנון בית הספר למקצועות הקולינריה. השתלמות בקונדיטוריה

סדריק גרולה בדנון

סדריק גרולה הוא אחד הקונדיטורים המעניינים בעולם. כשף קונדיטור ראשי של מלון מוריס לצידו של המגה שף אלאן דוכאס, יוצר סדריק גרולה קונדיטוריה עילית צעירה, חדשנית ומאופיינת. סדריק שהעביר באוגוסט השנה השתלמות סביב עולמו היצירתי חוזר גם בשנה הבאה עם קו חדש של פטיסרי וקינוחים.

גפרי קנייה השתלמות

הפטיסרי של ג'פרי קנייה

ג'פרי קנייה הוא אחד הקונדיטורים הצעירים והמעניינים בפריז, הוא עומד בראש קונדיטורית סטורר, הקונדיטוריה העתיקה בפריז. בסטורר מוביל קנייה קו קונדיטוריה מסורתי בראייה עדכנית ומחדש את הקלאסיקות בקו ייחודי ומרהיב. בואו להכיר גישה מרהיבה לקונדיטוריה מסורתית.