דניאל לילה2 עבור דנון בית הספר למצוינות קולינרית

המטבח של פומיו יונזאווה

הוא היה השף של מסעדת ז׳אן ז׳ורז׳ המכוכבת, והיום הוא מוביל את מסעדת The Burn הטרנדית בטוקיו, המקדמת אג׳נדה של קיימות בתחום הבשר. אבל אם תשאלו את השף פומיו יונזאווה, האוכל שהוא הכי מתגעגע אליו הוא האוכל של אמא שלו. באפריל הוא הוא הגיע לדנון לקורס מיוחד, שחיבר בין זיכרונות, טעמים וחומרי גלם, ולימד את המשתתפים פרק חשוב בתולדות המטבח היפני המסורתי.

פסקל טפר_צילום גיל אבירם_דנון בית הספר למצוינות קולינרית

פסקל טפר חוזר!

פסקל טפר אחד האופים הבכירים בצרפת, הגיע לדנון לקורס ממוקד באפייה. הוא לימד טכניקות אפייה ועיצוב מסורתיות, ואפה עם המשתתפים לחמים אזוריים מרחבי צרפת ומאפי בוקר מבצקי שמרים ובצקי שמרים כרוכים. לאור הביקוש וההצלחה של המחזור הראשון, פסקל טפר יחזור ביוני 2019 לקורס אפייה נוסף. הקליקו לפרטים.

מקסים פרדריק_דנון בית הספר למצוינות קולינרית

מקסים פרדריק, ילד הפלא של הפטיסרי הצרפתי מגיע לדנון

מקסים פרדריק הוא אחד הקונדיטורים הבולטים בסצנה הפריזאית. הוא עבד לצידו של סדריק גרולה במשך הרבה שנים עד שקיבל לידיו את המושכות של מסעדת L'Orangerie במלון ג׳ורג׳ החמישי בפריז, כשהוא רק בן 28. אחרי פחות משנה הוא מונה לקונדיטור הראשי של המלון היוקרתי, ומאז הפך לכוכב בזכות עצמו. פרדריק מתמחה במידה שווה בקינוחי בוטיק ובקינוחי מסעדות, ומאפי הבוקר שלו מדגימים את טכניקה וירטואוזית והקפדה בלתי מתפשרת על הפרטים הקטנים.

קורדון בלו בדנון בית הספר למצוינות קולינרית_דניה ויינר

הקורדון בלו בדנון

המטבח הים תיכוני צרוב השמש של דרום צרפת עמד במרכז שבוע הקולינריה הצרפתי, שנערך השנה בחודש פברואר. תחת חסותו ועידודו נוצר שיתוף פעולה פדגוגי בין הקורדון בלו בפריז לבין דנון, שבמסגרתו אירחנו כאן מרצה בכיר מבית הספר הצרפתי, למאסטר קלאס בן 3 ימים.

אפיית לילה

פרוייקט אפיית לילה – סימולטור בקונדיטוריה

אפיית לילה הוא פרוייקט יחודי של מגמת הקונדיטוריה של דנון. זהו סימולטור לקונדיטוריה, בכל יום חמישי בלילה מתאספים התלמידים בבית הספר ואופים עד אור הבוקר. הם מתרגלים עבודה ומכירה של מגוון רחב של מוצרי קונדיטוריה ולחמים. הפרוייקט נועד לתרגל יישום של החומר הנלמד ולחשוף את עולם היצירה שלנו בפני הקהל הרחב.

קורס-לחם-בדנון-קורס-מרוכז

קורס אפיית לחמים

מחזור נוסף של הקראש קורס האינטנסיבי באפיית לחמים יוצא לדרך והפעם… בימי חמישי ושישי. הקורס בן 8 מפגשים המאפשר לתלמידים להכיר את עולם הלחם על כל היבטיו. בראש החוג עומד ארז קומורובסקי ולצידו האופה המוערך יובל אלחדף.

סדריק גרולה, דנון בית הספר למקצועות הקולינריה. השתלמות בקונדיטוריה

סדריק גרולה בדנון

סדריק גרולה הוא אחד הקונדיטורים המעניינים בעולם. כשף קונדיטור ראשי של מלון מוריס לצידו של המגה שף אלאן דוכאס, יוצר סדריק גרולה קונדיטוריה עילית צעירה, חדשנית ומאופיינת. סדריק שהעביר באוגוסט השנה השתלמות סביב עולמו היצירתי חוזר גם בשנה הבאה עם קו חדש של פטיסרי וקינוחים.

גפרי קנייה השתלמות

הפטיסרי של ג'פרי קנייה

ג'פרי קנייה הוא אחד הקונדיטורים הצעירים והמעניינים בפריז, הוא עומד בראש קונדיטורית סטורר, הקונדיטוריה העתיקה בפריז. בסטורר מוביל קנייה קו קונדיטוריה מסורתי בראייה עדכנית ומחדש את הקלאסיקות בקו ייחודי ומרהיב. בואו להכיר גישה מרהיבה לקונדיטוריה מסורתית.

שרקוטרי ז׳אן מישל בנווארט

שרקוטרי צרפתי למסעדות

השרקוטרי הצרפתי הוא אחד התחומים המרתקים במטבח. קורס ראשון מסוגו מציג את כל הידע הטכני הדרוש להכנה של מנות הדגל האהובות כל כך. ז׳אן מישל בנווארט, MOF שרקוטייה מציג קו של מנות שרקוטרי באוריינטציה מסורתית. בנווארט הוא אחד המומחים לתחום השרקוטרי הצרפתי וחתום על תפריטי השרקוטרי של גדולי השפים של צרפת.