ליאור שטייגמן

"היכולת לעמוד בלב הקונדיטוריה, לעצור לרגע, להתנתק לשבריר שנייה, לקחת נשימה עמוקה ו...לדמיין משהו חדש מפתיע, אחר - זו היכולת שאנחנו מנסים להעניק לתלמידים שלנו"

התקשורת העולמית מפרגנת - המגזין הספרדי so good הציב אותו בשורה הראשונה של הקונידטורים העולמיים,
הוא מביא טעם חדש לקונדיטוריה הישראלית ומלהטט בקונדיטוריה הקלאסית והמודרנית. עבד לצידו של המגה קונדיטור כריסטוף מישלאק בצרפת, הכשיר שורה ארוכה של שפים צעירים וכישרוניים וכיום הוא מי שעומד מאחורי מגמת הקונדיטוריה בדנון – זהו ליאור שטייגמן.

מרמת השרון ועד מישלאק - הוא התחיל את דרכו ברביבה וסילייה לצידה של רביבה אפל האגדית. העבודה לצידה של רביבה פיתחה אצל ליאור את הכמיהה להתנסות בצרפת. לאחר שלוש שנים מוצלחות עלה השף שטייגמן על המטוס בדרכו לצרפת אל האתגר הבא: גדול הקונדיטורים של צרפת - כריסטוף מישלאק הנודע.

הפרקציוניזם הצרפתי - לצד מישלאק וכמה מגדולי השמות בבירת הקונדיטוריות העולמית למד את תורת הקונדיטוריה הצרפתית ופיתוח מחדש את סגנונו הייחודי. במהרה חדרו הסגנון, המקצוענות והפרפקציוניזם הצרפתי לעורקיו של השף שטייגמן והוא הפכם לשלו.

מתחבר לדור הצעיר - שטייגמן חזר לישראל וכבר למעלה מעשור אחראי להכשרתם של דורות של קונדיטורים צעירים. בשנים האחרונות חוקר שטייגמן גם את מחוזות הטעם והטכנולוגיה המהווים בסיס איתן ליצירתו האישית ולגישתו הפדגוגית.

השראה בכל מנה - לעשות משהו משלך ולא לחקות אחרים – תחת השבועה הזו ממשיך שטייגמן ביצירה כאשר את ההשראה ליצירתו הקולינרית הוא שואב מטיוליו ואהבתו לאמנות, פיסול וארכיטקטורה.

הטעם מתחיל מברק בעיניים
"קונדיטוריה בעיני היא כמו מעיין אינסופי שמייצר חוויות של הנאה פיזית ולפעמים גם מעבר לזה. כדי ליצור את התחושות הללו, צריך לאהוב, ליהנות ולחוות את העשייה שלך כחוויה ולשקף את כל זאת לתוך המנות שאתה  יוצר. יש הרבה תכונות שקונדיטור טוב צריך, אבל הדבר הראשון אותו אני מחפש בתלמידים שלי הוא את הברק בעיניים, את התשוקה והאהבה למתוק. מכאן, מתחילים ללמוד."

דנון - ספר מתכונים - שיעורים בקונדיטוריה יצרתית
ספר המתכונים של דנון עכשיו במכירה מוקדמת

70 מתכונים נבחרים מפופאפ הקונדיטוריה של דנון.
מהדורה מוגבלת


לפרטים נוספים
דנון - ספר מתכונים - שיעורים בקונדיטוריה יצרתית
ספר המתכונים של דנון - עכשיו במכירה מוקדמת

70 מתכונים נבחרים מפופאפ הקונדיטוריה של דנון.
מהדורה מוגבלת


לפרטים נוספים