קורס פיצה פיציולו מקצועי אלסנדרו לוסטוקו

קורס פיציולו מקצועי עם אלסנדרו לוסטוקו

קורס פיציולו מקצועי

עם אמן הפיצה האיטלקי אלסנדרו לוסטוקו

עולם הפיצה בישראל עבר בשנים האחרונות צמיחה אדירה והתפתח ללא היכר. הרמה עלתה מאד והדרישה לפיצה בסטנדרטים גבוהים גוברת. כדי לענות על הצורך הזה השיק בית הספר קורס פיציולו ממוקד בהנחיית אחד ממומחי הפיצה הגדולים בעולם, אלסנדרו לו סטוקו.

הקורס עסק בשיטות עבודה והכנה עדכניות ומסורתיות לפיצה רומאית ופיצה נפוליטנית והציג גם אסקולות חדשות כמו פיצה גורמה. הוא יכלול מבוא לעולם הקמחים ולתהליכי היצור והאפייה.

מנחה הקורס, אלסנדרו לו סטוקו הוא אחד ממדריכי הפיצה המובילים בעולם. מאסטר פיצה איטלקי עם ניסיון בינלאומי רב שנים בהדרכות ובהכשרת פיציולואים באיטליה וברחבי העולם.
הוא מוכר בעיקר בגישתו המסורתית לאפייה, בוירטואזיות הייחודית לו ובפיצות הגורמה שלו שלוקחות את הפיצה המסורתית צעד אחד קדימה.

הקורס התקיים בפורמט משולב הדגמה ותרגול מעשי, בשעות הבוקר ואחה״צ.
הקורס הועבר בשפה האנגלית ותורגם בצורה סימולנטית לעברית.


קורס פיציולו מקצועי

עם אמן הפיצה האיטלקי אלסנדרו לוסטוקו

עולם הפיצה בישראל עבר בשנים האחרונות צמיחה אדירה והתפתח ללא היכר. הרמה עלתה מאד והדרישה לפיצה בסטנדרטים גבוהים גוברת. כדי לענות על הצורך הזה vשיק בית הספר בסוף מרץ קורס פיציולו ממוקד בהנחיית אחד ממומחי הפיצה הגדולים בעולם, אלסנדרו לו סטוקו.

הקורס עסק בשיטות עבודה והכנה עדכניות ומסורתיות לפיצה רומאית ופיצה נפוליטנית ויציג גם אסקולות חדשות כמו פיצה גורמה. בנוסף, הוא כלל מבוא לעולם הקמחים ולתהליכי היצור והאפייה.

מנחה הקורס, אלסנדרו לו סטוקו הוא אחד ממדריכי הפיצה המובילים בעולם. מאסטר פיצה איטלקי עם ניסיון בינלאומי רב שנים בהדרכות ובהכשרת פיציולואים באיטליה וברחבי העולם. הוא מוכר בעיקר בגישתו המסורתית לאפייה, בוירטואזיות הייחודית לו ובפיצות הגורמה שלו שלוקחות את הפיצה המסורתית צעד אחד קדימה.

הקורס התקיים בפורמט משולב הדגמה ותרגול מעשי בשני מחזורים זהים.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ויועצי הלימודים שלנו ישובו אליכם בהקדם.